laiko priežiūra

Patvarūs dažai

Automobilių lakas yra toks patvarus, kad automobilį automatinėse plovyklose galima drąsiai plauti. Visgi poveikis lakui labai priklauso nuo plovyklos konstrukcijos ir plovimo šepečių, vandens filtravimo ir plovimo bei priežiūros priemonių tipo. Jei po plovimo lakas tampa matinis ar atsiranda įbrėžimų, būtina į tai atkreipti plovyklos operatoriaus dėmesį. Reikalui esant išbandykite kitas plovimo paslaugas.

Po automobilio plovimo stabdžių veikimas dėl drėgnų ar žiemą sušalusių stabdžių diskų bei diskų antdėklų gali šlubuoti. Stabdžiai mažų mažiausiai turi būti sausi.

Papildomi patarimai priežiūrai

  • automobilio lako saugojimas
  • automobilio lako poliravimas
  • automobilio lako saugojimas

Automobilio lako saugojimas

Reguliari priežiūra saugo automobilio laką. Automobilio laką konservuokite vėliausiai tada, kai ant švaraus lako vanduo daugiau nenuteka lašų pavidalu.

Tinkama konservacija pastebimai apsaugo automobilio laką nuo kenksmingų aplinkos sąlygų. Ji apsaugo net nuo silpno mechaninio poveikio.

Net ir tada, jei jūs automatinėje plovykloje nuolatos naudojate plovimo konservacijos priemones, automobilio lako apsaugai mes rekomenduojame bent jau du kartus per metus panaudoti kietą vašką.

• automobilio lako poliravimas

Poliravimas automobilio lakui suteikia naują blizgesį

Tik tada, kai jūsų automobilio lakas tampa negražus, o konservacijos priemonės daugiau nebegali užtikrinti blizgesio, būtinas poliravimas.

Jei naudojamoje politūroje daugiau nėra konservacijos komponentų, tuomet po to dar reikia laką užkonservuoti.

Dėmesio. Siekiant nepažeisti automobilio lako:

• Matiškai lakuotų dalių ar plastmasės dalių neapdoroti poliravimo priemonėmis ar kitais vaškais.
• Nepoliruoti automobilio lako smėlėtoje ar dulkėtoje aplinkoje