Ar jau atėjo priežiūros laikas?

Kad neužmirštumėte kiekvieno patikrinimo ir atliktumėte jį tinkamu laiku, mes jums apie tai priminsime – lipduku ant durų rėmo arba paslaugų indikatoriumi, esančiu prie spidometro.

Be to, šios brošiūros puslapiuose su pastabomis parašysime, kada reikia vėl apžiūrėti automobilį. Nurodyti apžiūros intervalai yra suderinti su įprastomis eksploatacijos sąlygomis. Sudėtingesniais atvejais kai kuriuos darbus reikia atlikti dar prieš būsimą apžiūrą ar tarp paslaugų. Pirmiausia, tai susiję su oro filtro dėklo valymu ar keitimu ir krumplinio diržo tikrinimu ir keitimu stipraus dulkių skverbimosi atveju. Jei naudojate RME (biodyzelį), iš degalų filtro reikia išleisti vandenį kas 15000 kilometrų ir jį keisti kas 30000 km. Kai kuriose rinkose dyzelinio kuro sieros kiekis yra padidėjęs, todėl alyvą reikėtų keisti kas 7500 km. Jei norite sužinoti, kuriose šalyse yra padidėjęs dyzelinio kuro sieros kiekis, pasiteiraukite savo „Volkswagen“ partnerių. Jūsų „Volkswagen“ atstovybės konsultantas jums patars, ar jūsų automobilio eksploatacijos metu reikalingi tam tikri darbai tarp įprastų patikrinimų. Jūsų „Volkswagen“ partneris žino šiandienos situaciją ir jums patars, ar jūsų automobiliui yra būtini įstatymuose numatyti darbai.

Paslaugų intervalai

Priežiūra
Remiantis lanksčiais paslaugų intervalais (vėliausiai po 2 metų). Tai visada siejasi ir su alyvos keitimu.

Stabdžių skystis
Kas 2 metai (mes rekomenduojame naudoti originalų „Volkswagen“ stabdžių skystį).

Alyvos keitimas
Remiantis lanksčiais paslaugų intervalais (kas 15000 km arba po 1 metų), priklausomai nuo to, kas įvyksta pirmiau.

Priežiūra
Kas ±30000 km arba po 2 metų (priklausomai nuo to, kas įvyksta pirmiau)

Stabdžių skystis
Kas 2 metai (mes rekomenduojame naudoti originalų „Volkswagen“ stabdžių skystį). Su „LongLife“ mobilumo paslauga „Volkswagen“ naudoja technologiją, dėl kurios reikalinga tik viena priežiūra, būtina jūsų automobiliui. Pagrindinis ypatumas yra tas, kad paslaugų intervalus reikia derinti su individualia eksploatacija ir važiavimo stiliumi. Tepalų keitimo paslaugų sąlygas (maksimali veikimo trukmė – 2 metai) galima užtikrinti tik tuo atveju, jei yra naudojamas „LongLife“ tepalas.